26 kwi

Aktywny „ŁIKENT” – takie lubię najbardziej!

Witajcie w ten dość pochmurny dzień! (przynajmniej na Śląsku właśnie taki jest).
Baaardzo aktywny i atrakcyjny Łikent mi się przytrafił, z czego bardzo się cieszę!
Wczoraj, już właściwie tradycyjnie jak w każdą sobotę, odwiedziliśmy SzaBrę – czyli naszą ukochaną stajnię. Równie tradycyjnie był cudowny teren, podczas którego wraz z Darią i Martą galopowałyśmy po zielonej łące niczym księżniczki z bajki!
263
Miałam szczęście i po raz kolejny dostąpiłam zaszczytu, dosiąść cudowną Brawurę,  z którą co raz lepiej się dogadujemy! Nasza współpraca sprawia nam co raz więcej satysfakcji, a to dlatego, że koń jest na prawdę cudowny, a i ja jestem niczego sobie hehehe.
261
A tu na zdjęciu moja urocza asystentka Matylda, która pomogła mi przygotować mojego wierzchowca do jazdy – bardzo dziękuję moja droga! Twoja pomoc była bezcenna!!! Wróżę Ci ogromną karierę!
262
Tak więc sobota upłynęła mi pod znakiem koni! Do stajni tego dnia zjechało wiele zacnych osobistości! Chciałam bardzo podziękować Kasi i Mariuszowi za gościnę, oraz Ani za podrzucenie nas do cywilizacji!! Chciałam także najpiękniej podziękować mojemu Oskarowi, który tego dnia, był ideałem!!! TAK!! Mówi się, że ideałów nie ma – a guzik prawda! Bo mój kochany Oskarek, wczoraj był ideałem!! Nie dość, że cudownie zajmował się młodszymi koleżankami, organizując przeróżne zabawy, to jeszcze uratował mnie i CZIŁAŁY przed stadem rządnych wejścia do boksów koni – ACH!!! Jest taki odważny i opanowany! BRAWO!!
oziczek
Oto i on! Bohater ostatniej soboty!!! Jeszcze raz Ci dziękujemy, nasz drogi miłośniku zwierząt i ludzi!

A dzisiaj???
A dzisiaj praca! Ale nie będę za dużo o tym pisać!
264
Efekty tej pracy będę z pewnością za jakiś czas zapowiadać – i mam nadzieję, że dotrę do Was z moim cudownym ŚOŁ na temat sportu!
265
A wszystko to będzie można zobaczyć na kanale FAMILY SPORT – już dziś zważka na kolejne zapowiedzi – booooo – to już całkiem niebawem!
Dziękuję Kasi, Przemkowi i przemkowemu Tatusiowi, oraz CZEMPIONOM buldożkom za niedziele nie wolną od pracy!! Było SUPERRRRRRRRRR!!!
Pozdrawiam wszystkich gorąco i worek pozytywu na nadchodzący tydzień! YO!!