19 cze

Dobra powiem! Czas działa na naszą niekorzyść!!!!!

Witam! Dzień dobry wieczór!
Bardzo żałuję, że znakomita większość tych komentarzy dotyczących „kaloryfera” i zacnego zadu – ląduje u mnie w prywatnych wiadomościach hehehe – takie rzeczy powinniście pisać publicznie, żeby inni widzieli hahahaha! Bardzo dziękuję za pochwałę sylwetki! Otóż dbam i zostałam zapytana… „JAK??”!
Pisała do mnie między innymi Ewa Ch. (hihihihi), z pytaniem, jak udaje mi się zrobić, że wyglądam tak mega astralnie prze elegancko! No i postanowiłam powiedzieć! I pokazać!
Słuchajcie – ćwiczę! Nie da się ukryć, że się ruszam i to w sumie chyba nawet sporo! Cały dzień jestem aktywna i dość świadomie wykonuję każdy ruch – nawet widelcem do ryjoka z odpowiednim namaszczeniem! Typowe ćwiczenia to tak około 30 minut w ciągu dnia! Tzn. krótka rozgrzewka, trochę rozciągania, brzuszki, biko-triko hahah i oczywiście przysiady!!
Oprócz tego gdy tylko mogę jeżdżę konno, lubię też rower, ale aktualnie nie mam niestety na czym jeździć, oraz rolki. Psy także troszkę dają mi wycisk, bo te szczury serio szybko latają!! Lubię także basen, ale szczerze mówiąc dawno nie byłam – a to dlatego, że nie lubię kostiumów kąpielowych, a jak idę bez to wyrzucają mnie z kąpieliska!! Achhh!!
Chciałam Wam pokazać kilka fotografii z moich treningów, które przeprowadzam rzecz jasna- w domu! W moim pokoiku maleńkim! Wygląda to tak:
gim00
Skupienie – Mohuś już obserwuje! Mój mały zestawik hantli. Nie używam dużego obciążenia – bo nie widzę sensu – wolę zrobić więcej powtórzeń, aż do zmęczenia materiału – czyli do momentu aż mi się już chce rzygać i serio nie daję rady! Najczęściej dla motywacji wyobrażam sobie, że od każdego z bólem robionego powtórzenia, zależy czyjeś życie!
Podczas ćwiczeń nigdy się nie śpieszę – to nie są wyścigi – powoli, ale dokładnie.
gim01
Gdy hantelki są przygotowane, odkłądam je na bok i się rozciągam! Nogi, plecy – czyli na szpagat i mostki, czasem przy okazji machnę parę pompek – ale nie dużo, bo nie potrafię!
gim02
Gdy wyłażą mi już żyły na kepie, całuję Ryjka w łapkę i kończę etap rozciągania! Przechodzę do innych ćwiczeń….
gim05
…zaczynam od brzuszków, bo ich najbardziej nie lubię robić, ale robię od lat – wcale nie dużo! Ale za to z obciążeniem w łapkach. Lubię swój brzuch i mocno o niego dbam! Hihihi!
gim04
Potem pora na biceps, triceps – łąpki! Warto, żeby ktoś kto się zna na robocie, pokazał jak wykonuje się wszelkie ćwiczenia – bo robienie ich źle, nie ma sensu! Powiem Wam szczerze, że ostatnio dochodzę do wniosku, że chyba położę większy nacisk na łapy i barki!!
gim03
I ostatnia rzecz – ale bardzo ważna (ino bez głupich komentarzy!! hehehe) – Przysiady!! Przysiady bardzo często wykonywane są źle!!! Czyli bez sensu – jak masz robić źle przysiady, to już lepiej nie rób ich wcale i wracaj na kanapę żreć czipsy!!
Przysiady to dla mnie bardzo istotna część treningu i chyba zajmują mi najwięcej czasu!
Prawda jest taka moi drodzy i moje drogie, że nasze ciało z wiekiem się zmienia, a po około 35 roku życia już amba!!! Mięśnie już nie chcą się tak pięknie budować! Jak nie zadbałeś o sylwetkę i mięśnie, to już TU LEJT MADA FAKA!!!!! Dupsko oklapnie i w sumie możesz już umrzeć!!  Dlatego, póki macie czas, jesteście młodzi, ćwiczcie, bo potem będzie płacz!! Nawet jak Wam się wydaje (a i nie wydaje), że wyglądacie super, to i tak ćwiczcie – bo to się skończy – daję gwarancję poksipolu, że czas zrobi swoje! Nie mówię, że się zgrubnie! Ciało pozbawione mięśni zwiotczeje, skóra zacznie wisieć – nawet u szczupłej osoby!
Sam trening jest niczym bez odpowiedniego odżywiania! Nie jedzcie śmieci!!! Żryjcie śniadanie! Konkretne! A potem drugie! Mało smażonych rzeczy! Czytajcie etykiety! Potrzebujecie białka!! Nie żreć tłusto!!! Nie pić kolorowych, gazowanych napojów za dużo, a najlepiej wcale! Piwsko – NAJN!! Alohol-  NAJN!! Fajki – wiadomo – NAJN! A jak musicie to chociaż ograniczcie to wszystko!!
Cóż chciałam dodać? To co wyżej to mój podstawowy trening, partie ciała nad którymi skupiam się najbardziej – aczkolwiek raz w tygodniu, poćwiczę też klatę i plecy…. zresztą, co jakiś czas zmieniam zestawy (przysiady i brzuszki jedynie są na 4ever).
Teraz będę nadrabiać zdechłą łydkę oraz łapki, barki hihihi!!!
Bo lubię dobrze wyglądać – lepiej się wtedy czuję i dostaję miłe wiadomości!
Jasne, że od wyglądu ważniejsza jest osobowość, inteligencja…. z tym, że tych na pierwszy rzut oka nie widać (tzn u mnie widać ale nie każdy ma tak dobrze jak ja heheheh)
A pierwsze wrażenie w wielu życiowych sytuacjach, jest bardzo ważne!
Biercie se moje słowa do swoich 2 komór i 2 przedsionków i PAKOWAĆ!! YO!!!
11108246_1119238944756807_5935679153380291257_n
Pozdrawiam najpiękniej wszystkich!!! Idę zbierać hantelki z zoli. Buziory!
Wasza Zdrowa Zła Ciocia Ania