27 lip

Gucio jest znów ze mną! Stado kompletne!!

HALUN! Muszę napisać, bo mam powody ku temu! Chociaż materiału mało – bo zdjęć dużo nie ma! Ale i tak jest co pokazać!!!
Wczoraj po dłuuuuuugim czasie, wrócił do mnie mój wspaniały fryzyjski chłopak – Gustaw! Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, chociaż będzie z nim od groma roboty! Na szczęście pomoże mi w tym Kasia i Mariusz!
Ale póki co opowiem jak to wszystko było.
Najpierw wraz z Sebastianem, zdobyliśmy środek transportu:
DSC04085
Potem ogarnęliśmy resztę przykrych pierdół jak na przykład osrany viatoll (ACH CO ZA CIULSTWOOOOOO) , by na sam koniec móc wieczorkiem już na spokojnie i całkiem radośnie podjechać do Kasi i Mariusza po przyczepkę na Gutka:
DSC04096
Przyczepka oczywiście z nazwą i logo naszej, najlepszej na Świecie stajni! TAK! SzaBra napełnia optymizmem i wiarą w cuda jeśli chodzi o konie i nie tylko!
Liczę teraz na taki mały cud dla mojego Gustawa…..
DSC04097
Takim oto zestawem dnia następnego wyruszyć mieliśmy rano po konia!
Ostała się jeszcze sprawa kierowców! Droga daleka… zestaw duży, ciężki – to musi być ktoś profesjonalny! Oczywiście pierwszym kierowcą był mój Chi Ryjek, ale w razie gdyby się zmęczył, to musiał mieć zmiennika!!!
DSC04099
No i tu znów mieliśmy szczęście,  ponieważ Sebastian zna profesjonalistę jeśli o przewóz koni (i nie tylko) chodzi. Udało nam się go sprowadzić do kwatery głównej w celach negocjacji warunków współpracy! Rozmowy z nim podjęła się Faza, jako iż ma wielce magiczne właściwości i mega radosne usposobienie, któremu nikt nie jest się w stanie oprzeć!!!
HURA!! Mamy 2 kierowców: Pierwszy Kapitan – Ryjek i Drugi – Adaś.
DSC04106
Sebastian jako najmądrzejszy – ze skupieniem opracowywał trasę!!!
Sushi już powoli odpływała, bo robiło się późno!!!
Trzeba się wyspać!!! Bo od rana czeka nas ciężka wyprawa!!
DSC04107
Ryjek dobrze wiedział, że musi się wyspać – jest odpowiedzialnym pieskiem! Dlatego, chociaż wieczór był bardzo sympatyczny, szybko poszedł spać, by następnego dnia być w formie i móc jechać po swojego KOLEGĘ ZE STADA – Gucia!
DSC04139
Pełne skupienie na ryjku Ryjka! Jest niesamowity! Opanowany, skromny! A wcale by nie musiał być skromny, bo przecież jako jedyny ma wszystkie kategorie prawa jazdy!
Ładnie, równo, bez szarpania, ruszyliśmy w stronę Przeznaczenia!
0000
Jednak, nawet utalentowany, silny i cudowny Ryjek czasem nie daje rady sam – dlatego właśnie zabraliśmy drugiego, równie cudownego kierowcę (choć nie aż taki ładny… – ale za to mniej szczeka!).
DSC04132
Kiedy Pan Adam przejął ster i kontynuował jazdę, Pan Ryjek regenerował siły i odpoczywał w czułych ramionach Pana Sebastiana….
DSC04143
…aż w końcu dotarliśmy na miejsce! I mogłam wykonać pierwsze od dawna, wspólne zdjęcie z moim ukochanym Gustawem, a następnie załadować Go na przyczepę i wyruszyć do domu! Do SzaBry!!
DSC04146
Moja radość z dotarcia do celu, wraz z moim koniem, była ogromna! Gucio za to, tęsknie wypatrywał swojego nowego stada! Jednak po podróży ( i ogólnie) jest troszkę zmęczony i będzie musiał mocno odpocząć nim zacznie znów udzielać się towarzysko.
DSC04149
GUCIU!!!! Cieszę się, że znów jesteś blisko! Przepraszam, że tak długo mnie nie było! Przepraszam za brak opieki z mojej strony, której przecież zawsze ode mnie potrzebowałeś! Wraz z Kasią i Mariuszem postaramy Ci się to wszystko wynagrodzić i będzie tak jak kiedyś! Obiecuję!!
DSC04154
Symboliczny BUZIAK W CHRAPKI – dla wszystkich wplątanych osób:
Dla Kasi i Mariusza z Stajni SzaBra!
Dla Moich dzielnych kierowców Adasia i Ryjka!
Dla towarzyszących nam Weny, Fazy i Sushi!
Dla Prezesa Zamieszania Sebastiana!
I dla Agaty! Za miłość, którą obdarowała Gutka!
Dziękuję!
Życzcie nam powodzenia, bo bardzo dużo przed nami pracy z Guciem!!
I baaaaardzo bym sobie życzyła, by następna stajnia do której wezmę mojego konika, to była MOJA STAJNIA – przy moim domu! Aczkolwiek nie śpieszy mi się! Swój plan będę realizowała powoli i dokładnie! Nie martwiąc się już o nic bo Gutek jest w bardzo dobrych, znajomych rękach i mam do niego znacznie bliżej!
BUZIAKI KOCHANI i miłego dnia!