29 cze

Koncerty – UZALEŻNIAJĄ!!!! Dlatego teraz cierpię!

***KOSZĘCIN I BIERUŃ 27 czerwiec 2015 AnnaChwalebna i Zespół  Piersi***
Dzień dobry! To ja Wasza mega bolsza zwiezda mira AnnaChwalebna!
Chciałam Wam poopowiadać historyjki!! Miały to być historyjki obrazkowe, ale nie dostałam jeszcze zbyt dużo zdjęć! Póki co mogę podziękować za zdjęcia Erwinkowi i Rafałowi – bardzo Wam dziękuję!!!
Jednakże, nie mogę tak czekać i czekać! I nie napisać JAK BYŁO!!
Tak więc napiszę TERAZ, a później najwyżej zrobię ALBUM i tez będzie zacnie!
DSC03576
Dnia 27 czerwca 2015 roku, przyjechała do mnie Zwariowana Ekipa muzycznych przyjaciół z Zespołu Piersi i razem wyruszyliśmy do Bierunia, gdzie miała miejsce  próba przed koncertem, który odbyć się miał o godzinie 20.30 – ja wyglądałam tak! Osoby, które znają mnie dłużej – wiedzą, iż TA ODZIEŻ sygnalizuje SPECJALNĄ OKAZJĘ – rzadko noszę tą sukienkę, choć mam ja w szafie już niemalże od dekady! Tego dnia do jej włożenia sprowokowała mnie „Karolinka”, którą mieliśmy w repertuarze – pomyślałam, że tak będzie ładniej!
DSC03569
Mistrzem sceny i próby, był oczywiście Sebastianek!  Bardzo podoba mi się ta oto jego fotografia! Blogerki modowe szczają po girach gdy widzą tak dobrze dopasowane do basówki elementy garderoby! Nakrycie głowy, współgra z głównym akcentem kolorystycznym instrumentu, natomiast dodatkowe jego elementy doskonale dopasowane są do obuwia. Wszystko razem tworzy spójną całość. I tym sposobem, Sebastianek staje się MENEM CZERWCA 2015 hehehe.
DSC03572A oto kolejny ArcyMistrz! Grzesiu, który także odpowiedzialny jest za to by (dosłownie) wszystko grało. I teraz pewnie każdemu kłębi się w głowie ta myśl:
„jak ten człowiek zacnie wygląda za bębnami!” – tak!- nie tylko wygląda, ale także świetnie w to napierdaaaalaaa (nie – nie mogłam użyć innego stwierdzenia – ale tego nie zrozumie ten, kto nie usłyszy jak on…. napierdala!!!) – w tym momencie, aby zachęcić do pozostania na stronie i kontynuowania lektury tego wpisu, powiem, że mam w zanadrzu jeszcze jedno przepiękne zdjęcia Grzesia i z pewnością się tutaj pojawi (ku uciesze szalonych nastolatek hue hue hue) – ale to za momencik….
DSC03573….bo teraz przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnych sylwetek członków zespołu. I oto na pierwszym planie, mamy zarysowane trzy postacie. Pierwsza od lewej, to Manio. Manio na pierwszy rzut oka – troszkę jak Dżizas! Sugeruje nam to specyficzne ułożenie rąk, oraz lekko przechylona głowa! Jednak tutaj cierpienia nie ma! Manio to radosny człowiek. Kolejną osobą jest Adaś – czyli zespołowy wioślarz – na tej fotografii możemy zaobserwować jego naturalne wyluzowanie i spokój. Skupienie na twarzy, wywołane jest pewnie widokiem sceny, na która tak na prawdę patrzą nasi bohaterowie. Ostatni, ale mega ważny jest kolejny człowiek Zespołu – to oczywiście Erwinek!!!! Stojący w pozycji „człowieka sukcesu”, trzymający w ręku wysokiej jakości sprzęt multimedialny hehe – patrzcie, patrzcie na jego wysportowaną sylwetkę i cieszcie się! Bo w doma tego nie macie!!!
DSC03583
O to to! To chciałam pokazać! Fajnie nie? Widać tą czułość i miłość – i nie, że jakieś tęczowe bracia! To nic innego jak prawdziwa męska przyjaźń! Fest fajnie mi się obserwuje chłopaków gdy pracują – choć robotę mają ciężką! Fest dobrze potem korzysta się z tego co przygotują na scenie. Zresztą muzycy zespołu, także ufają im w 100% i zawsze mają komfort psychiczny, że wszystko będzie bardzo ok, gdy wstąpią na scenę i zaczną sztukę!
I tutaj bardzo ważne zdanie: jeśli ktoś chciałby grać na poważnie, to MUSI mieć takie osoby w zespole! Bez TECHNIKI nie ma grania! NIE MA!
DSC03586
A eta na drugim planie Jasiu!! Hihihi!! Ania bardzo lubi Jasia! Bo Jasiu to dobry fachman i kolega! Hehe! Bez Jasia też grania by nie było! On ogarnia, te takie mega skomplikowane „uzordzenia”! To znaczy odpowiada za brzmienie – siedzi sobie całkiem z tyłu, za publiką i ustawia wszystko tak, by dobrze było słychać! I ja wiem, że robi to bardzo dobrze! Ostatnie koncerty,  były cudownie nagłośnione! Niczego nie było za dużo… niczego nie było za mało!! No cóż … – JASIU!! Łuhuuuuu!!!
No to jedziemy dalej!
DSC03589
A to już w Koszęcinie! Garderoba, która z powodzeniem mogłaby robić za krytą ujeżdżalnie – tako była srogo! hehehe! Po lewej stronie w kadr załapał się Asan, po prawej widać Dziadka i Małego.
DSC03590
A tutaj mój ochroniarz – który towarzyszył mi w moich przechadzkach! Tak by nikt z moich miliardów fanów, całkiem nie chcący nie zrobił mi krzywdy, błagając mnie o zdjęcie i autograf…..
….. taaaaa! Hehehehe!!! Nawet mucha na mnie nie usiadła – także nawet przed muchą nie trzeba było mnie ochraniać heheheh – może następnym razem! haha!
DSC03601
No i tutaj już jestem w miejscu, w którym być powinnam (i to często), – scena – występ – i elegancko! Zaśpiewałam PO SWOJEMU Karolinkę! Hehehe!
DSC03608
Pora występu w Koszęcinie była wczesna (17 godzina!!) dlatego nie udzielałam się dużo! Tam były dzieci, osoby starsze…. nie byli gotowi na Aniową dawkę Rock n Rolla hehehehe – ale może kiedyś….
DSC03614
A tutaj przesympatyczny Pan, który tego dnia był konferansjerem!
Niech się Pan nie martwi!! Ja też kiedyś zajmowałam się konferansjerką (hehehe) a potem zostałam Zwiezdą PopKultury hahahah!!!! Pozdrawiam!!
DSC03616
Ja i Zwiezda Wieciera! Bo to Święto zespołu Śląsk było! Cieszę się, że mam z Panem zdjęcie i cieszę się, że podobała się Panu moja wersja Karolinki HURAA!! Życzę wielu sukcesów i kolejnych pięknych występów!!
DSC03623
Bardzo pozdrawiam KOSZĘCIN! Było mi niezmiernie miło się przed Wami zaprezentować! Bardzo dziękuję!! Buzioryyyyy!!! Ihaaa!!
DSC03637
A to już scena w BIERUNIU!! Dotarliśmy na czas (oczywiście dzięki Sebkowi, który jest mistrzem kierownicy!!)
Duża scena, liczna publiczność – MEGAAAA!!
DSC03639
A teraz, obiecane wcześniej śliczne zdjęcie Grzesia! Pięknie wyszło! Człowiek skupiony na swej pracy! Skąpany w pół mroku! Wieczorowa pora! Na twarzy wypisane skupienie! Inteligencja! Mądrość!!!! Gotowy do startu! By ruszyć ku scenie i zrobić to co zrobić nada!! TAK!! To on – MAJSTER!!!!!!! Ach!
11696874_782943451821463_540341065_n
Potem i ja dałam czadu!! Gest niczym Fredi Mercury hahahah! Choć postura (akurat tutaj) za przeproszeniem – Smerfetki!!!!
Słyszałam jak po Karolince mnie wołaliście!!! Droga moja Bieruńska Publiko!!!
Widziałam, że było trochę POGO!!!!
Cieszę się, że Asan zawołał mnie od razu do Was by zaśpiewać Wam KOGUTA!!!! Było mi tak arcyzacnie!!! Tak się cieszyłam!!! Fajni jesteście i nie ma dwóch zdań – chciałabym jeszcze kiedyś do Was wpaść na jaki gig!!
DSC_0045
Och! Zdążyłam się przebrać hehehe! I Adam mnie zawołał! Cieszę się, że mogłam się z Wami pożegnać, razem z całym zespołem!!
Dziękuję ZESPÓŁ PIERSI – kolejne najpiękniejsze wspomnienia – do kolekcji!!
Dziękuję Bieruń!! Za to, że mnie wołaliście!!! Za to, że było Pogo! ha!! CZAD!!
DSC_0066
I znowu PLUS PIŃCET do lansu!! hahaha!! Powiem Wam szczerze, że mnie się to wszystko baaaaardzo widzi!!!!
I teraz jestem głęboko nieszczęśliwa (hehe) bo siedzę w domu! A wolałabym w busie!!! W drodze na koncert!! No i co Wy na to???
Bardzo Was pozdrawiam!!
Wasza Zła AnnaChwalebna