o mnie

AnnaChwalebna  
(model 1984/07/28 LPSP*    [*LuxPremiumSuperPlus])

Dane techniczne techniczne:
Długość: 1,63 m
Masa: 1/20 tony
Rok produkcji: 1984
Data ważności: 1985
Wyprodukowano w: Śląsk

Opis ogólny:
- Chorzowianka, Regionalna Patriotka (choć co raz mniej, bo to Państwo jest chore, w tym i Śląsk - na moje szczęście ŚLĄSK jest także po czeskiej stronie)
- Miłośniczka zwierząt, dobrej muzyki, motoryzacji i zadym 
- Cham i prostak (bywa) -  ale zawsze na wesoło!!!
- Niestety (stety) - psychicznie skrzywiona, także należy przeżegnać się nogą.
- Zwierzę stadne kochające swoich "braci" z gatunku ludzkiego.
- lubię pisać...  (a  HUJ u mnie zawsze przez samo "H" - bo wole takie krótkie - lepiej to wygląda)
- obojętna na modę, obowiązujące trendy, i nakazy dyktowane przez koncerny kosmetyczne, wytwórnie pornograficzne i inne ciulstwa.
- antyklerykalna - aczkolwiek nie uważam by Pan Ksiądz był moim wrogiem (antyreligijna także).
- uwielbienie szczere i prawdziwe, na wieki wieków, dla Marihuany.
- Uparta, nastawiona na sukces.

Dla kogo i po co ta strona?
Strona dla ludzi, którym nudzi się piękne, wymuskane, sztuczne do granic możliwości gówno. Dla osób, które zabłądziły w odmętach internetu. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie prostotę (czasem prostactwo), proste rozwiązania (co nie znaczy, że ktokolwiek tu chodzi na łatwiznę), naturalność i szczerość. Strona dla bytów, które potrzebują motywacji w podjęciu dalszych działań, lub jakichkolwiek działań. Dla tych, którym niezbędna do życia jest pozytywna energia i odrobina wariactwa, szaleńczej radości, infantylnej fochowatości i innych uroczych rzeczy.

Witryna powstała z  mojej ogromnej potrzeby posiadania swojego własnego miejsca w sieci!
Priorytetem jest dla mnie zaspokojenie popędu pisarskiego (uwielbiam pisać) oraz możliwość żywego, emocjonalnego komentowania spraw i sytuacji, które w jakikolwiek sposób podziałały na moją osobę. Pragnę dzielić się z Wami moimi przemyśleniami, żalami, ale przede wszystkim radością i sukcesami. Kolejną nadrzędną sprawą jest aspekt finansowy - mam nadzieję, że moja strona będzie mega hitem, a co za tym idzie, przyniesie mi korzyści finansowe (zapraszam do działu "współpraca").
Pragnę również nadmienić, iż publikowane tutaj treści, mogą dla niektórych osób być nie do przyjęcia - jednak na całe szczęście nie ma przymusu czytania i komentowania moich wynurzeń. Bardzo liczę na kulturę (normalnie, a nie że francuskie pieski) i konstruktywną krytykę i miła dyskusję.

Dziękuję i polecam się na przyszłość!
AnnaChwalebna
atak