18 cze

To my! Stado! Pani poszła! Ja Ryjek opowiem!!!

Hau! To ja Ryjek! Pani poszła po jakieś gadżety dla nas – to odpaliliśmy kompa  i piszemy do Was! Koło mnie tu siedzi, Sushi, Faza, Api i Mohave! Wena jest w DOMKU, ale to zaraz wyjaśnię! Pani zawsze mówi, że jesteście spoko i Was lubi, dlatego się nie boimy!
Pani mówi też, że dobrze się z Wami gada i że czasem wchodzicie na tą stronę czytać i oglądać zdjęcia! A tak się składa, że mamy coś do przekazania i pokazania! Dlatego sobie pozwoliliśmy napisać!!! Bo dziś się stała dla nas fajna rzecz i chcemy się pochwalić!
Kochamy Panią, a Pani kocha nas!!! I Tak się działo od wczoraj – zobaczcie:

Kładliśmy się już wczoraj spać i nagle Pani wzięła Api i powiedziała:
O1
Potem wzięła także Mohusia, by też mu to powiedzieć!!
O2
Potem poszliśmy wszyscy spać, a jak rano wstaliśmy, to Pani nas-psy, zabrała na ładny spacerek!
O3
Wróciliśmy do domu! Koty jeszcze spały! A my-psy, wiedzieliśmy. że Pani robi domek!! I zrobiła, to myśmy go przejęli!!
O4
No ale Api się skapła o co loto…..
O5
….i do nas przyszła!!
06
W sumie to nie wiem czemu sami nie wpadliśmy, że można zajrzeć przez okno!! Hehehe!!
07
No i zrobiliśmy to – popatrzyliśmy do środka!! Wszyscy razem!!
08Powiem Wam….. że niezły ZONK!! Pani się fest a fest postarała! No może mogłoby być lepiej, ale jak na obecne warunki i możliwości to nie ma się do czego  doczepić!!
Magnificent Bedroom Design Inspiration in Brown Domination
Brawo Pani! Dostaniesz kość! Hau hau!!
10
No ja też zdębiałem, ale nie dałem po sobie poznać!
11
Chcieliśmy by Mohuś zobaczył, ale to on tak na prawdę jest prawdziwym Kozakiem-Maślakiem!! I jego to nie rusza!!
12
Przyszedł dopiero jak my wszyscy się już napatrzyliśmy i należeliśmy! Ale zrobiliśmy mu taki mały kawał hau hau hihihihih…..
13Faza się schowała za filarem, a jak Mohuś wszedł, to ona mu wskoczyła na pukiel!!! Hahaha! Ale mieliśmy wszyscy ubaw z Mohusia!! Heheeh hau hau!! To był bardzo fajny dzień! Jeszcze dziś my-psy pójdziemy na spacerek, a koty będą miały nowy żwirek w kuwecie! A potem wszyscy razem z naszą kochaną, najlepszą na Świecie Panią, pójdziemy spać! Pewnie wcześniej obejrzymy jakiś film! Choć w sumie zastanawiam się jaki film Pani puści, skoro na nowe odcinki GRY O TRON będziemy teraz czekać rok!! No chyba, że poczekamy w łóżku ten rok, pooglądamy a potem pójdziemy spać! Nie wiem!!! Ooooo – słyszę, że ktoś idzie! To chyba Pani wraca! To ja się wyłączam! Pozdrawiam w imieniu całego Stada! Nie mówicie Pani, że siedzimy na necie gdy jej nie ma! I to nie prawda, że oglądam filmiki hodowlane z hodowli dogów niemieckich!!!!! Hau!