27 maj

Żeby nie było, że się nie pucuję ;) (+obiecana dawno straszna historia!)

Dzień dobry!
Pojadę teraz blogowo – czyli napiszę (tak jakby to kogoś interesowało hahahaha)  – co u mnie! Niektórzy narzekają na pogodę, ja nie – lubię leżeć pod kocem i się lenić – bo leń ze mnie śmierdzący tak na prawdę, jednak ze względu na szacunek do siebie, swoich bliskich, oraz osób, które coś ze mną robią, pielęgnuję ogromne poczucie obowiązku i z radością mniej lub bardziej wymuszoną wywiązuję się z zobowiązań – tak trzeba i często okazuje się, że jest fajnie!
POGODA – no jest szaro – ale na to wpływu nie mam….
Najbardziej lubię gdy jest tak, że mogę mieć ramoneskę, ale czasem Słońce daje czadu i mogę ją na chwilę zdjąć….
Wyglądam wtedy tak:
air1
Pięknie prawda? Wiem, wiem też chcielibyście tak wyglądać  hehehe – mieć powynaciągiwaną koszulkę i stare ER MAKSY  ŻÓŁTE z NAJA hahaha, a do tego te kozackie psy cztery!  To jeszcze widok z profilu – napawajcie się tym obliczem:
air2
Zdjęcia wykonane przez Tygrysa – dziękuję.

Jest pewna historia, którą zapowiadałam…. chciałam Wam ją opowiedzieć już na początku istnienia strony – ale się powstrzymałam – teraz wiem, że dobrze – emocje opadły.
Jednak nakreślę Wam TERAZ o co chodziło.
Jak wiecie – dużo pomagam ludziom – w gruncie rzeczy wszystkim – nie oczekuję za to wdzięczności czy jakiejś zapłaty – robię co robię, bo lubię czuć się użyteczna a pomaganie (w różnym rozumieniu tego słowa) sprawia mi przyjemność.
Ale…. wkurwiają mnie sytuację, gdy coś dla kogoś robię, a ten ktoś robi sobie ze mnie jakieś jaja (co najmniej)!  Był taki jeden WRZÓD JEBANY!!! Teraz jest na emigracji – a wyjechał po tym jak mnie okradł!!
Tak moi drodzy – osoba, która zaznała ode mnie dużo dobroci (pomoc ze zbieraniem kasy na adwokata – wielu z Was to pamięta…. nowa karta graficzna, naprawa samochodu, pomoc w leczeniu itp – nie chwalę się – po prostu chcę by był obraz sytuacji), na sam koniec wyjebała mnie jak szmaciorz konia! Sponiewierała i okradła!
Najlepszy jest motyw taki, ze ten śmieć zabrał także moje koty! Oprócz tego, rzeczy, które z trudem uzbierałam sobie do remontu, oraz rzeczy, które dostałam od rodziny.
Jak zgłosiłam go na policję to ten śmieć uciekł do Anglii hahahaa – i w tym momencie policja już mi pomóc nie mogła w wydostaniu zwierząt i fantów – bo przecież nie ma chopa w domu! Klucze do tego burdlu miał sąsiad tego śmiecia. Przez długi czas błagałam go o zwrot moich kotów, dostawałam do głowy –  przychodziłam z umowami, bo przecież koty mam z hodowli i pisane są na mnie… sąsiad nie wie czym jest empatia – nie oddał zwierząt.
Dopiero po jakimś czasie oddał – a dlaczego? Bo wyjebał na nie trochę kasy – no niestety to kosztuje!! Zadzwonił i stwierdził, że mogę je odebrać!! Ucieszyłam się i pognałam tam co sił, by się nie rozmyślił…. powiedziałam, że je wezmę ale dnia następnego przyjadę po resztę swoich rzeczy – zgodził się! SUPER!!! Zabrałam koty – okazało się, że są w fatalnym stanie! Mohuś znów miał zapalenie jelit, a Api była okrutnie wychudzona i wyliniała – to straszne!! Byłam okropnie zła! Dziś już (po paru miesiącach!!) jest ok, ale koszty leczenia i doprowadzania kotów do ładu i składu  poniosłam spore!!
Niestety sąsiad zwyrola, nie dbał o koty jak należy – wiem, bo każdego dnia wystawałam pod tą kamienicą!! W tych oknach ciągle było ciemno! Choć sąsiad zapewniał, że siedział z kotami – jasne kurwa! Po ciemku siedział! Zresztą inni sąsiedzi mi mówili, że te koty tam miauczą pod drzwiami, że nikt nic z nimi nie robi! Że dlaczego one nie są ze mną, że zawsze tak o nie dbałam…
Czasem światło w oknach się zapalało gdy sąsiad szedł sprzątać kuwetę i dawać żarcie!! A no właśnie – żarcie… dawał im Łyskas! JA PIERDOLĘ!!! Równie dobrze mógł im do misek srać! W życiu bym takiego czegoś nie dała kotom! Zawsze dbam o dietę moich zwierząt – żrą lepiej niż ja – a tu ŁYSKAS – sam to wdupiaj idioto – dajesz to też swoim kotom, które zresztą wyglądają okropnie – i strasznie mi ich żal – jak tak je masz karmić to lepiej je komuś oddaj kto o nie lepiej zadba!! Nie chcę wiedzieć w jakim stanie są ich wątroby i inne organy!
Cóż się okazało potem?? A no – swoich rzeczy do dziś nie odzyskałam – pralka, kabina prysznicowa, płyty gipsowe, telewizor, blachy do ciast, kaktusy, flaga śląska, klawiatura, karta graficzna i pieniądze….. ten ciarach ciągle siedzi w Anglii a jego sąsiad, nie wywiązał się z obietnicy i nie oddał – no cóż – moim rzeczą nie musi sprzątać w kuwecie czy dawać żarcia – więc przetrzymują…. Ale ja wiem, że ten śmieć pewnego dnia wróci i wtedy go odwiedzę z policją i wszystkimi dowodami zakupu, które posiadam na sprzęty, oraz z dowodami na to, że część tego po prostu dostałam….
Przez to co zrobił mi ten kretyn – musiałam zrezygnować z wynajmu mojego ukochanego kącika – bo nie miałam już pieniędzy na to by kupić sobie nową pralkę czy kabinę prysznicową…. przez niego straciłam dużo na weterynarza….. ogólnie nie wspomnę o zszarganych nerwach…..
Czy macie pomysł co z taką osobą zrobić? Ale tak zgodnie z prawem??
Albo puśćcie wodze fantazji i napiszcie co byście takiemu zrobili?
air4
Najbardziej się cieszę, że moje stado jest znów w całości… Pierdolony miłośnik kotów kurwa – zostawił je same w ciemnej, zimnej norze – bo na złość mu się zachciało robić – bo sobie nie poruchał frajer!!!
air3
Ogromnie mnie cieszy, że Faza i Mohuś reaktywowali swoją przyjaźń – HURAAAAAA!!!!!
Bo oni bardzo się kochali – jest między nimi tylko tydzień różnicy w wieku!
I zawsze razem spali, bawili się, jedli….
Potem ten frajer ich rozdzielił na długo!
Jak Mohuś wrócił, to już nie zwracał uwagi na Fazę, choć Faza go pamiętała i adorowała, walczyła o jego względny. Jednak on był zimny i obojętny…..
Było mi cholernie przykro – bo ich przyjaźń, gdy patrzyłam na nią z boku, to była jedna z piękniejszych rzeczy jakie dane mi było na co dzień obserwować!
Przyjaźń dużego kocura i małej suczki – dwa różne światy – coś co wielu osobom wydaje się nie możliwe, było tak silne i piękne….. Zostało to zrujnowane!
air5
Jednak od kilkunastu dni, obserwuję ocieplenie klimatu między Fazą i Mohusiem! Jestem z tego powodu mega szczęśliwa! Mohuś wrócił do zdrowia, nie ma już zapalenia jelit i znów, zaczął bawić się ze swoją przyjaciółką Fazą. I znów są nie rozłączni.
Bawią się razem…. Śpią razem…. przytulają się i gonią po całym mieszkaniu! Bardzo mnie to cieszy! Muszę jeszcze zadbać o Api – bo jej sierść wciąż jest w kiepskim stanie, mocno wychodzą jej włosy, ostatnio ją odczulałam, bo po tym , żarciu co dostawała u tego zjeba, była cała podrapana  –  drapała się do krwi – gdyż źle reagowała na gówniane żarcie z zerową wartością odżywczą – ten kot po prostu dostał deprechy i wcale nie łatwo jej wrócić do zdrowia, choć jest lepiej – dbam o nią, czeszę, dobrze karmię, poświęcam jej dużo czasu, ale to już nie jest ten sam kot….. toleruje wszystkich, ale blisko akceptuje tylko mnie – i nie odpuszcza mnie na krok, a gdy wychodzę, to miauczy tęsknie, jakby się bała, że znów ją jakiś kretyn jebany zabierze!  Jeszcze długa droga przed nią, ale będzie dobrze.

W tym miejscu chciałam bardzo przeprosić hodowców – jest mi wstyd, że stało się takie coś! Nie  planowałam tego, nie miałam pojęcia, że coś takiego może się zdarzyć – do dziś jestem w ciężkim szoku, że można być aż tak złośliwym, podłym, nienawistnym,  okrutnym skurwysynem i robić tak jak ta nędzna karykatura człowieka!
Jeszcze raz Was przepraszam – obiecuję, że ten śmieć już ich nigdy nie dotknie, będzie sobie je mógł co najwyżej na zdjęciach pooglądać!!

Dodam do tego wątku coś jeszcze – ten frajer, który tak podziałał na moje stado i który wciąż nie oddał moich rzeczy – ma się z tego co słyszałam nie najlepiej za granicą – brak domu, pracy – no cóż… KARMA – a jak wrócisz – to będziesz miał problemy – jeśli liczysz, że ktoś ci najebie, to się przeliczysz – ja swoje sprawy załatwiam tylko i wyłącznie w świetle prawa i nikt nie jest w stanie mnie sprowokować by narobić mi problemów. Tak więc szykuj się – zarabiaj funciki w tych swoich prymitywnych pracach idealnych dla ciebie głupi huju i wracaj bo będziesz miał zobowiązania! Zresztą ja, Henio, Lechu i tak dalej – czekamy na to aż zwrócisz kasę którą wisisz….. czeka pewnie też twój sąsiad – ale to mnie akurat jebie… czekają też inni, a ja podsycam ten stan – by czasem nie zapomnieli – wszyscy tu na ciebie czekamy……

To tyle – okropna opowieść!
Bardzo Was pozdrawiam i nikomu nie życzę spotkać takich matołów na swojej drodze!!
Wasz Zła Ciocia Ania!